Ohlasy klientov

Ninka Červeňová, 9 rokov, budúca profesionálna stolná tenistka
Na tréningy chodím veľmi rada, lebo ma stolný tenis baví a vďaka tomu, že mám dobrú trénerku. Simonka je veľmi vtipná a zábavná. To či Vás stolný tenis bude baviť závisí aj od trénera a Simonka je veľmi dobrá trénerka.

Sarah Belianska, 13 rokov, budúca profesionálna stolná tenistka
Je super trénerka. Občas až nechápem skade berie všetku tú dobrú náladu. Je veľmi trpezlivá a vždy optimistická. Ping-pong hrá odmalička, takže vie o ňom úplne všetko. Mám ju veľmi rada.

Andrea Belianska - mama
Simonku sme spoznali pred rokom a pol, keď moja dcéra Sarah potrebovala zlepšiť svoju výkonnosť v stolnom tenise. Po trojročnom trénovaní dosahovala stále slabé výsledky a umiestňovala sa na posledných priečkach. Po úvodných tréningoch jej Simonka vypracovala tréningový plán, kde určila ako budú ďalej trénovať. Po tréningu za stolom ešte zostáva so Sarah a robia špeciálny kondičný plán, po ktorom sa Sarah zrýchlila a zlepšila svoju obratnosť. Vysoká odbornosť, citlivý a ľudský prístup k hráčovi, ale aj k nám rodičom, priniesli so sebou výsledky, ktoré Sarah vyniesli na 2. miesto v bratislavsko - trnavskom regióne, a to nie len v starších žiačkach ale aj v juniorkách. Pre nás je Simonka ten najúžasnejší a empatický človek. Je to najlepšie pre Sarah a dúfam, že budú ďalej takto pokračovať.

Philip Kwan, 49 rokov, amatérsky stolný tenista, Nemecko
Profesionálny tréning s vrcholovou stolnou tenistkou, ktorá má napriek nízkemu veku ohromné množstvo skúseností. Jej tréningy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých stolných tenistov. Okrem tréningu za stolom je s ňou možné prebrať aj také aspekty akými sú taktika, fitnes či zdravá strava.

UTTC Halbturn, Rakúsko
Simona reprezentuje náš klub už od roku 2003. Nikdy sme s ňou nemali žiadne problémy. Je to veľmi kvalitná hráčka a boli by sme radi, keby náš klub reprezentovala aj v nadchádzajúcej sezóne.

Miroslav Kubina, 42 rokov, amatérsky stolný tenista
So Simonou trénujem raz, niekedy dvakrát do týždňa. Má neuveriteľné vedomosti, a to nie len o ping-pongu, ale vôbec o ľudskom tele, strave a podobne.

Victoria Graf, 28 rokov, profesionálna hráčka 1.Bundesligy, Rakúsko
Simonu poznám zhruba od roku 2000. Od roku 2003 spolu hrávame v jednom klube. Je veľmi ambiciózna a občas dosť tvrdohlavá . Miluje stolný tenis a deti predovšetkým. Vždy srší pozitívnou energiou a zaujíma ju každý názor, čo si na nej veľmi cením.

Kamil Šmid, 35 rokov, amatérsky stolný tenista
Kým som hrával stolný tenis iba s kamarátmi, myslel som si, aký som v ňom dobrý . Táto trénerka ma vyslovene prekvapila. Ukázala mi stolný tenis z trošku inej perspektívy. Kto by čakal, že na tréning prinesie asi 200 ping-pongových loptičiek. Dnes som naozaj dobrý. Dobre, možno nie tak ako ona, ale zlepšujem sa

Richard Polák, 64 rokov, amatérsky stolný tenista
Vzhľadom na môj vek, ktorý už dávnejšie prekročil šesťdesiatku, som hľadal šport, ktorý by bol pre mňa vhodný. Musím povedať, že som so slečnou Daubnerovou úplne spokojný a odporučil by som ju hocikomu, kto má tento šport rád a chce si nechať profesionálne poradiť.